Крипто Банк COINPAY на базі Blockchain

10+

Торгових пар

100K

Користувачів

100000

Транзакцій в день

Про компанію

COINPAY сьогодні - це український крипто банк, який у 2017 році стартував, як проект платіжної платформи. Протягом 5 років ми вдосконалювали платформу, оновлювали код та додавали нові сервіси, і зі звичайної крипто біржі COINPAY виріс у крипто банк з власним крипто процесінгом, картками та еквайрингом.

 

2022 рік обіцяє бути максимально насиченим, адже саме зараз ми активно запускаємо ключові інновації, що змінять ринок. В нашій команді більше 20 професіоналів - розробників та трейдерів. 

 

Ключові продукти крипто банку COINPAY:

Картка для розрахунків у крипті - створена у партнерстві з ОКСІ банком та міжнародною платіжною системою Mastercard, дозволяє вільно використовувати крипту для розрахунків офлайн та онлайн.

Трейдинг-бот в Telegram - наша власна розробка, що тривала більше двох років і ось вже дуже скоро стане доступна для наших клієнтів. Автоматизація трейдингу дає можливість заробляти новачкам та знижує навантаження на професійних трейдерів. Пишаємося нашим торговим ботом та чекаємо на його запуск!

Крипто процесинг дозволив нам запустити еквайринг, працювати з великими обсягами транзакцій у крипті та розвивати рішення white label для інших компаній.

Бот COINPAY у Telegram повністю замінює веб версію платформи та має той самий функціонал, що й сайт: грошові перекази, обмін валют, оплата комунальних платежів, управління крипто карткою, особистий кабінет, історія усіх платежів, а також чат зі спеціалістом цілодобово

І все ж COINPAY 2.0 - це не тільки про технології та нові інструменти, а, перш за все, про зручний та зрозумілий сервіс, який ми розвиваємо з думкою про кожного клієнта.

Ми здійснюємо свою діяльність офіційно, на підставі ліцензій та нормативно-правових актів. Тож запрошуємо до співпраці!

 

Комісії

Стандартна торгова комісія

Зверніть увагу, що для деяких пар торгова комісія може відрізнятись, при цьому не перевищуючи 0,1%.

0,1%

Інші комісії

Комісія за поповнення гаманця та виведення коштів на банківську карту

0,5%

FAQ

Регистрация и настройка учетной записи
But enough asking!
Реєстрація на сайті
Перейдіть за посиланням https://coinpay.ua/registration або натисніть “Увійти” у верхньому правому кутку сайту. Після цього натисніть на "Створити аккаунт". Далі у вікні вводимо адресу свого email’у, ім'я англійською мовою, а також пароль. Після підтвердження пароля необхідно прийняти умови користувальницької угоди та натиснути на кнопку «Зареєструватись». Після успішної реєстрації Вам на пошту надходить лист для її підтвердження.
Вхід до облікового запису
Баланс
API
Що робити, якщо не надходить листа при реєстрації або виникають інші питання?

Контакти

Слідкуйте за життям компанії, ставте запитання і будьте в курсі світу криптовалюти разом з нами на майданчиках в соціальних мережах.