Політика повернення коштів

Політика повернення коштів була розроблена з метою зменшення фінансових і правових ризиків сервісу Coinpay (далі по тексту - Сервіс), дотримання принципів Політики протидії відмивання коштів та фінансування терористичної діяльності (далі по тексту - Політика AML).

Дана Політика є невід'ємною частиною Угоди Користувача.

Фізична особа, яка виступає від власного імені і діє у власних інтересах (далі - Користувач) реєструючись на сайті https://coinpay.ua/ тим самим підтверджує, що ознайомився з цією політикою, розуміє і приймає її умови.

Сервіс має право в односторонньому порядку заблокувати вхід в особистий кабінет, призупинити операції з Електронними одиницями по обліковому запису Користувача, скасувати заявку на введення / виведення коштів, чи ініціювати повернення грошових коштів, якщо Сервісу стало відомо, що джерело грошових коштів або діяльність Користувача суперечить Політиці AML .

Сервіс має право за певних об'єктивних причин і в разі необхідності ініціювати повернення грошових коштів, отриманих через будь-яку платіжну систему, включаючи кредитні / дебетові картки. При цьому повернення грошових коштів буде виконане на електронні гаманці та банківські реквізити, які Користувач використовував при введенні коштів.

У разі, якщо Сервіс класифікує діяльність Користувача як невідповідну, або таку, що суперечить звичайній меті використання послуг Сервісу, де має місце прямий, або непрямий, неправомірний або несумлінний намір, Сервіс має право діяти в рамках даного документа не інформуючи Користувача завчасно.

При здійсненні операцій з Електронними одиницями на сайті https://coinpay.ua/ з використанням банківської картки, Користувач зобов'язується не подавати заявку на відкликання вже проведеного платежу в банк, або постачальнику кредитної / дебетової банківської карти, як під час, так і після завершення користування послугами Сервісу. Якщо Сервіс все ж отримає відкликання платежу по угоді, Сервіс зберігає за собою право заблокувати вхід в Особистий кабінет і заморозити будь-які дії Користувача з Електронними одиницями на сайті https://coinpay.ua/, а також ініціювати повернення грошових коштів на електронні гаманці і банківські реквізити, які Користувач використовував при введенні коштів, після сплати всіх послуг і комісій.

Сервіс також може заблокувати вхід в Особистий кабінет і заморозити будь-які дії Користувача з Електронними одиницями на сайті https://coinpay.ua/ з ініціативи Системи електронних розрахунків, яка надає послуги на сайті https://coinpay.ua/, в разі, якщо Користувач порушив умови угоди або будь-якого іншого договору з Системою електронних розрахунків.

Сервіс вживатиме всіх необхідних заходів, щоб запобігти і блокувати не санкціоновані Користувачем операції з Електронними одиницями з використанням облікового запису та Особистого кабінету Користувача.

Сервіс не несе відповідальності за операції з Електронними одиницями, виконані з використанням облікового запису та Особистого кабінету Користувача, якщо вхід в обліковий запис / Особистий кабінет був виконаний з використанням логіна / пароля Користувача.

Дата останньої редакції: 10.11.2020